Zakup nowego pojazdu wiąże się z olbrzymim wydatkiem. Nie każdy może pozwolić sobie na kupno samochodu. Z tych powodów właśnie coraz więcej osób decyduje się na auto z komisu na raty. Rozwiązanie to wyróżnia się atrakcyjną ceną i prostotą. W jaki sposób przebiega zakup pojazdu na raty w komisie? Co koniecznie powinno się na ten temat wiedzieć? Z jakich względów to jedno z lepszych rozwiązań?

Pojazd z komisu na raty – jak to zrobić?

Zdecydowanie się na kupno na raty to doskonała alternatywa dla kupna auta za gotówkę. Co więcej, jest to rozwiązanie dostępne praktycznie dla każdego. Wystarczy przejść przez proces weryfikacji, aby zostało przyznane finansowanie. Mnóstwo salonów prowadzi współpracę z placówkami bankowymi, dzięki czemu można bezpośrednio do nich dostarczyć wszystkie dokumenty.

Żeby zakupić samochód, konieczne jest wybranie dobrego modelu i najlepszej oferty. Kolejnym krokiem jest złożenie wszelkich niezbędnych dokumentów. Później wystarczy już tylko otrzymać zgodę na przyznanie kredytu samochodowego oraz odebrać kartę pojazdu i fakturę. Zanim pojazd zostanie wydany konieczne jest jeszcze przejście przez proces rejestracji – otrzymanie tablicy rejestracyjnej i naklejki legalizacyjnej. Po wykupieniu ubezpieczenia można w końcu wyjechać z komisu.

Kupno samochodu w komisie na raty – zalety

Sprzedaż ratalna samochodów w salonie dealerskim to opłacalne rozwiązanie, gdyż dzięki niemu nie ma potrzeby jednorazowej płatności za auto co zwykle mocno nadwyręża budżet. Co więcej, możliwe jest wybranie dowolnego modelu – samochody nowe lub z drugiej ręki. Wybierając kredyt samochodowy wszelkich formalności można dopełnić od razu w salonie dealerskim i nie trzeba udawać się do placówki bankowej.

Jak znaleźć najlepszy komis?

Żeby wybrać wysokiej jakości modele i skorzystać z korzystnej oferty, powinno się wcześniej znaleźć odpowiedni salon dealerski. Zdecydowanie uprości on otrzymanie kredytu i dopasuje najkorzystniejszą, zgodną ze zdolnością kredytową ofertę – wystarczy mieć jedynie stały dochód. Współcześnie dużą popularnością cieszy się firma Prestige ubezpieczenia – auta z komisu na raty, która gwarantuje maksymalnie ograniczone formalności i czytelne warunki umowy. Warto spojrzeć także na wieloletnią obecność na rynku i liczbę zadowolonych klientów.

You may also like