Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Trójmieście i okolicach, tworząca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z niewielu  firm oferują wykonanie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszym rozwiązaniem, to chętnie pomogą dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego projektu.

Zobacz stronę www.

Stolmark – najlepszy wykonawca schodów na Pomorzu

Co najważniejsze – wkładają serce w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są schody:

  • drewniane
  • z betonu
  • szklane
  • dywanowe

Podczas wymyślania planu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby wgrywały się do aranżacji całego pomieszczenia. Schody stanowią serce każdego domu i wiele zależy od ich wyglądu. Trzeba umieć dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły elegancki dodatek, bez zasłaniania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas zastanowić się nad rodzajem materiału, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru pełno fantastycznych projektów, które nadadzą charakteru wnętrzu. Częstym rozwiązaniem są schody drewniane. 

Niech Twój dom wejdzie na wyższy poziom, dzięki wyjątkowym schodom

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one wykonane. Dobrze dobrane tworzywo zapewnia trwałość na wiele lat oraz może dodać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najbardziej znanym, oraz sprawdzonym surowcem jest drewno. Schody stworzone z drewna są świetnym wyborem dla fanatyków ciepłych przestrzeni, tworząc piękny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się również bardziej rustykalne wnętrza, gdzie idealnie nada się surowe drewno. Pomyśl nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz nowoczesne wnętrza. Metal tworzy nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Znajdując się we wnętrzu, który prezentuje styl industrialny, z pewnością poczujesz powiew ducha czasu.

Schody dywanowe, są połączeniem schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na osiągnięciu efektu solidnej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo trwałe i nadadzą się do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także miejsc publicznych. Schody ze szkła są przeznaczone głównie do współczesnych i jasnych pomieszczeń. Te rozwiązanie bez wątpienia nadaje niepowtarzalnego charakteru.

Dobierz odpowiednie balustrady

Niezależnie od schodów, które postanowisz wybrać to z całą pewnością szklane balustrady będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Nadadzą Twojemu wnętrzu  supernowoczesny styl zachowując jednocześnie użyteczność. Gdy zabierasz się za budowę lub remont domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny. 

You may also like