Ruszta dla bydła są coraz częściej stosowane przez hodowców tych zwierząt. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Ruszta zostały zaprojektowane do odprowadzania zanieczyszczeń, które są niezbyt przyjemnym, ale zupełenie normalnym elementem posiadania zwierząt. Niezaprzeczalną zaletą tego systemu jest to, że jest to w pełni beznieczne dla zwierząt oraz daje możliwość utrzymywania porządku. Cała instalacja jest schowana w kanałach ściekowych i warto nadmienić, że ruszt zapewnia odpowiednie przemieszczanie się zwierząt. Na rynku znajdziemy też ruszta betonowe dla bydła w wersji przejazdowej, które mogą wytrzymać duże obciążenie. Istnieją różne rodzaje bydła i daje to możliwość wyboru szczeliny ruszt. Przydatna jest wiedza, że ich wielkość wynosi najczęściej między 2,5 a 4 cm.

Ruszta betonowe dla bydła – czym się kierować oraz z jakiego surowca są wykonane?

Każdy powinien sprawdzić, czy ruszta, które wstępnie się mu spodobały, są wzbogacone szorstką powierzchnią. Jest to niezwykle ważna informacja, ponieważ gładkie podłoże po pewnym czasie stosowania staje się śliskie. W takich okolicznościach cała konstrukcja przestaje być w pełni bezpieczna. Firma ruszta-betonowe.pl dba o najwyższą jakość swoich produktów. Oferowane przez nich ruszta betonowe dla bydła mają gładkie krawędzie szczelin. Firma ta kładzie nacisk na normy, tak by zapewnić bezpieczeństwo zarówno zwierzętom, jak i pracownikom. Ruszta są najczęściej wykonanywane z betonu. System można spotkać w wielu wariantach. podłoża. Często używane wersje są przeznaczone do obciążenia do około 850 kg.

Plusy tego rozwiązania w skrócie

Bardzo ważnym czynnikiem podczas prowadzenia gospodarstwa dla większości hodowców jest minimalizacja kosztów związanych z zajmowaniem się bydłem. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż znacznie obniża ceny robocizny oraz przyczynia się do tworzenia oszczędności czasu. Cena ruszt dla bydła jest uzależniona od sprzedawcy, jednak z łatwością można zauważyć, że firma Mikomax ma bardzo atrakcyjną ofertę także pod tym względem. 

You may also like