Każdy z nas słyszał kiedykolwiek słowo “frankowicz”. Wydaje się jednak, że niewiele osób dokładnie zdaje sobie sprawę, o kim mowa. W związku z tym dobrze będzie wytłumaczyć  pewne kwestie takie jak to, kim są frankowicze i dlaczego pomoc frankowiczom (Gdańsk) jest niezbędna, aby większość z nich wiodło przyzwoite, godne życie pozbawione znacznych zobowiązań finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma faktami na ten temat!

Frankowicz – o kim tak mówimy?

Aby odpowiednio nakreślić sytuację frankowiczów, trzeba cofnąć się nieco w czasie. W latach 90. wielu Polaków odkryło, że kredyt, który weźmie się we frankach szwajcarskich, wydaje się znacznie bardziej opłacalny. I faktycznie, na papierze wyglądało to świetnie. Kredyty frankowe były popularne w całym naszym kraju, a wedle statystyk nawet ponad pół miliona obywateli Polski zaciągnęło takowy. Jeszcze wtedy nikt nie zwiastował, że potrzebna będzie pomoc dla frankowiczów (Gdynia-> http://adwokatcar.pl/kredyty-frankowe-sopot-gdansk-gdynia-trojmiasto/, na przykład, jest miastem, w którym można bez problemu takową otrzymać, ale o tym zaraz).

Z jakiego powodu pomoc frankowiczom (Gdańsk) jest ważna?

Mnóstwo naszych obywateli, którzy jeszcze nie zdążyli spłacić w pełni swojego kredytu, zostało nagle zaskoczonych tym, że banki oferujące umowy frankowe nagle zaczęły działać dużo bardziej nieuczciwie, niż mogłoby się zdawać, patrząc na zachęcające oferty. Problemów było mnóstwo – banki między innymi manipulowały ciągle kursem franka szwajcarskiego w znany jedynie sobie sposób. W związku z tym osoby, które dawno temu zaciągnęły kredyt, niekiedy muszą go spłacać do teraz, a końca nie widać. Z tego powodu pomoc frankowiczom Gdynia jest tak ważna. Dobrze zatem skorzystać z oferty profesjonalistów, którzy się zajmują takimi tematami jak umowy frankowe Gdańsk. Bardzo zachęcająco brzmi wieść, że coraz więcej frankowiczów daje sobie radę z długami lub nawet je anuluje.

You may also like